Celebrytek   »   Wiadomości   »   Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni
Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni
0

Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni

2014-07-01 | Tagi: Piosenkarki, Polskie gwiazdy, Ewa Farna
Ewa Farna niedawno zakończyła pracę nad swoim nowym teledyskiem nagranym do piosenki pt. "Tajna misja". Wiadomość tę ogłosiła na Facebooku, publikując jednocześnie zdjęcie z planu, na którym zaprezentowała się w obcisłej sukience i prowokujących butach. Fani jak zwykle postanowili skomentować jej figurę. Wśród masy pozytywnych reakcji (wpis zdobył pięć i pół tysiąca polubień), pojawiły się też niepochlebne opinie.
Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni
"Przytyłaś troszeczkę, ale i tak jesteś piękna", "buty są okropne.. jej nogi wyglądają w nich jak szynka", "Ewcia schudnij trochę bo już dwie brody masz" - można przeczytać pod fotką. Większość rozochoconych fanów chwali jednak kobiecość Ewy i naturalność jej kształtów. Uwadze obserwujących nie umknęła również prowokująca stylizacja. W wielu komentarzach pojawił się zarzut o przesadną kiczowatość, brak stylisty, a nawet "burdelowy wygląd" lub upodobnianie się Dody. Farna zdaje się nic sobie nie robić z niepochlebnych opinii i bez kompleksów wrzuca na swoje profile społecznościowe kolejne foty.
facebook - Ewa Farna
N. Niemczyk

Dodaj komentarz

Wpisz kod z obrazka
0

Komentarze do:

Ewa Farna chwali się sylwetką na Facebooku. Fani wciąż podzieleni